تعمیرات پرینتر برادر

تعمیرات پرینتر برادر در در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که مهارت تعمیر این دستگاه را بر اساس متدهای روز دنیا آموخته و از این راهرو موفق به بازیابی کیفیت اولیه پرینترهای برادر گشته‌اند. تعمیرات پرینتر برادر در این مرکز محدود به مدل خاصی از پرینتر نیست و تمامی مدلهای پرینتر اعم از جوهری، لیزری و … را دربر میگیرد.

ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده در زمینه تعمیرات پرینتر برادر و خدمات پس از آن، بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری موجود میان کارکنان این مرکز، پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا، رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و…  برخی از پارامترهای جاری در این مرکز هستند که نقش بسزایی در موفقیت و پیشروی آن ایفا کرده‌اند.

تعمیر پرینتر برادر - brother

تعمیرات تخصصی پرینتر برادر

یکی از خدمات ویژه‌ای که نمایندگی پرینتر برادر به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد، تعمیرات تخصصی پرینتر برادر است. تکنسین‌ها و کارشناسان نمایندگی برادر با عیب‌یابی دقیق دستگاه پرینتر، هزینه تعمیرات آن را برآورد کرده و به کاربر اطلاع می‌دهند. سپس با موافقت کاربر پروسه تعمیرات تخصصی این دستگاه را آغاز می‌کنند و درنهایت آن را مورد تست و بررسی قرار می‌دهند تا از رفع مشکلات پرینتر برادر اطمینان حاصل کنند.

پروسه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی پرینتر برادر با سرعت و کیفیت بالایی توسط نیروهای متخصص نمایندگی برادر انجام می‌شود. به این دلیل که کارشناسان نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر نه تنها از تجربه و دانش بالایی برخوردار هستند بلکه از تجهیزات پیشرفته و فوق مدرنی نیز برخوردار می‌باشند که به آن‌ها در تسریع عیب‌یابی و تعمیر پرینتر برادر کمک چشم‌گیری می‌کند. با این وجود می‌توانید تعمیرات دستگاه پرینتر برادر را با خیال راحت به نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر بسپارید.

تعمیر مین برد پرینتر برادر

اگر دستگاه پرینتر شما اصلا روشن نشد یا در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن روشن شد اما هیچ عملکردی از خودش نشان نداد، مطمئن باشید که مین برد آن خراب شده است. اگر با مین برد و عملکرد آن در دستگاه پرینتر آشنایی ندارید، لازم است بدانید که مین برد، اصلی‌ترین قطعه دستگاه پرینتر است که تمامی درخواست‌های کاربر را دریافت نموده و به سایر بخش‌ها و قطعات پرینتر منتقل می‌کند.

علاوه‌بر این بین تمامی بخش‌های سخت‌افزاری دستگاه پرینتر ارتباط برقرار می‌کند. با این وجود زمانی که مین برد پرینتر دچار اختلال شود، بازدهی و عملکرد این دستگاه به شدت کاهش پیدا می‌کند. یکی از تخصصی‌ترین خدمات نمایندگی پرینتر برادر، تعمیر مین برد پرینتر است. درصورتی که پرینتر شما روشن نشد یا اینکه روشن شد اما هیچ یک از دستورات را انجام نداد، بهتر است با نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز جهت تعمیر پرینتر برادر به محل مورد نظر اعزام شوند.

تعمیر درام پرینتر برادر

معمولاً بروز نشانه‌هایی مانند: ایجاد خطوط یا نقاط غیر عادی بر روی صفحات چاپی نشان‌دهنده خرابی درام پرینتر هستند. درام قطعه‌ای درون کارتریج پرینتر است که با غلطیدن بر روی صفحات موجب انتقال تصاویر بر روی آن‌ها می‌شود. با این وجود می‌توان گفت که درام پرینتر نقش بسزایی در کیفیت چاپ پرینتر دارد. لازم است بدانید که درام پس از هر سه الی چهار بار شارژ کارتریج، نیاز به تعویض دارد.

جدا از این مسئله درصورت بروز مشکلاتی مانند: کاهش کیفیت چاپ در پرینتر و چاپ خطوط بر روی صفحات باید درام دستگاه پرینتر را با دقت مورد تعمیر و بررسی قرار داد یا اگر تعمیر درام کارساز نبود آن را تعویض کرد. تعمیر یا تعویض درام پرینتر یکی دیگر از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر است که با حضور تکنسین‌های این مرکز در محل مورد نظر انجام می‌شود.

تعویض کارتریج پرینتر برادر

کارتریج منبع ذخیره جوهر در پرینتر است که پس از دریافت دستور چاپ از مین برد، میزان جوهر مورد نیاز را بر روی کاغذ منتقل می‌کند. البته پرینترها شامل دو نوع لیزری و جوهرافشان هستند. از پودری به نام تونر در داخل کارتریج پرینترهای لیزری استفاده می‌شود ولی در پرینترهای جوهرافشان از جوهر درون کارتریج استفاده می‌شود. زمانی که صفحات به شکل کم‌رنگ چاپ می‌شوند، بدین معناست که تونر یا جوهر کارتریج به اتمام رسیده است و باید کارتریج را شارژ کرد.

منظور از شارژ کارتریج ریختن تونر یا جوهر درون کارتریج است. البته فروشندگان پرینتر پیشنهاد می‌کنند که پس از تمام شدن تونر یا جوهر داخل کارتریج، کارتریج را تعویض کنید تا کیفیت صفحات چاپی در پرینتر کاهش پیدا نکند. درصورتی که می‌توان جهت کاهش هزینه‌ها تا فرسوده نشدن کارتریج تنها به ریختن جوهر یا تونر درون آن بسنده کرد. گاهی اوقات نیز نشتی کارتریج یا عدم انتقال جوهر توسط کارتریج بر روی کاغذ نشان می‌دهد که زمان تعمیر یا تعویض کارتریج رسیده است. شارژ، تعمیر و تعویض کارتریج از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر هستند؛ جهت استفاده از این خدمات با نمایندگی پرینتر برادر تماس بگیرید.

تعمیر برد پاور پرینتر برادر

وظیفه برد پاور پرینتر تامین انرژی این دستگاه است از این‌رو دائما با جریان برق سر و کار دارد. بنابراین اکثر اوقات مشکلات ناشی از جریان برق موجب آسیب‌دیدگی این قطعه می‌شود. البته اگر کاربر بیش از توان پرینتر از آن کار بکشد نیز موجب می‌شود برد پاور فشار زیادی را متحمل شود و به تعمیر یا تعویض نیاز پیدا کند. مهم‌ترین نشانه خرابی برد پاور پرینتر روشن نشدن پرینتر است. البته همانطور که اشاره کردیم روشن نشدن پرینتر می‌تواند به معنای خراب شدن مین برد آن نیز باشد.

بنابراین بروز این مشکل نیاز به عیب‌یابی دقیقی دارد به گونه‌ای که تکنسین‌های نمایندگی برادر پس از اعزام به محل مورد نظر با عیب‌یابی پرینتر تشخیص خواهند داد که دلیل روشن نشدن پرینتر خرابی مین برد آن است یا خرابی برد پاور پرینتر. سپس پروسه تعمیرات قطعه آسیب‌دیده را آغاز می‌کنند و درنهایت این دستگاه را مورد تست و بررسی قرار می‌دهند تا از رفع مشکل آن اطمینان حاصل کنند. با این وجود می‌توانید تعمیرات پرینتر برادر را با خیال راحت به نمایندگی تعمیر پرینتر برادر بسپارید.

تعمیرات پرینتر برادر و دیگر واحدهای تعمیرات برادر

تعمیرات پرینتر برادر یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد که با تکیه بر تخصص کارشناسان و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در این مرکز به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و در صورت نیاز با مهارت‌های تخصصی خود پرینترهای برادر را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی می کنند. دیگر واحدهای تعمیرات برادر در بخش زیر معرفی می گردند.

خدمات واحد تعمیرات پرینتر برادر

 • رفع ایرادات مربوط به پلیت تایمینگ و ….
 • تعویض و تعمیر قطعات مستهلک جهت بهینه‌سازی عملکرد دستگاه و کاهش میزان انرژی
 • تنظیمات و نصب درایور و ماژول‌های جانبی پرینتر و تجهیزات جانبی جدید
 • ارائه مشاوره جهت سرویس‌های زمانبندی دوره‌ای
 • ارائه مشاوره در خصوص چگونگی عملکرد و سیستم چاپگرهای برادر
 • به‌روز سازی Firmware پرینترهای برادر جهت اصلاح عیب‌های اختلالی چاپگرها
 • بررسی و اصلاح اسناد فنی پرینترهای برادر
 • تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات پرینترهای برادر
 • بازیابی و ترمیم کابل‌ها، اتصالات و قطعات سخت‌افزاری در صورت خرابی
 • عیب‌یاب پیکاپ
 • عیب یابی مسیر حرکت کاغذ
 • و بسیاری از موارد دیگر….
 • تعویض بایوس و ریست کردن چاپگر برادر
 • شارژ کارتریج
 • بررسی و اصلاح ایرادات نوار انکودر
 • بررسی بلوک دیاگرام و بخش‌های مختلف پرینتر
 • اصلاح نواقص مربوط به داکتر بلید
 • اصلاح و شناسایی خطاهای مربوط به ریبون
 • حذف و نصب دوباره‌ی دایور پرینتر جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • گردزدایی، پاک‌سازی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر برادر و نیز جلوگیری از استهلاک دستگاه
 • شارژ مواد مصرفی پرینتر
 • رفع خطاهای رایج در بوبین
 • تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل چاپگر
 • بررسی نوار انکودر و رفع عیوب آن

اخبار پرینتر برادر و دیگر خبرها

مرکز تعمیرات پرینتر برادر با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله کارشناسان خویش موفق به ارائه بالاترین سطحی کیفی خدمات گشته است. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، توانسته است رضایت تمامی کاربران این برند را کسب نماید. نمایندگی برادر در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران خویش، گزینش نیروهای انسانی فعال در واحدهای تعمیرات پرینتر برادر را پس از آنالیزهای بسیار به سرانجام رسانده و متخصصان این بخش را صرفاً پس از طی دوره‌های فنی و نظری به همکاری فراخوانده است. اخبار پرینتر برادر و دیگر خبرها از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

مقالات پرینتر برادر و دیگر مقالات

نمایندگی‌ برادر پیشرفته ‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. مدیریت نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر درصدد برآمده است تا به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران ضمن تقسیم ساختار درونی این سازمان به پارتهای متعدد، بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با کمپانی و محصولات برادر را نیز از طریق فضای این سایت در اختیار کاربران قرار دهند. بعلاوه جهت آسودگی کاربران خدمات مرتبط با تعمیر برخی از محصولات برادر نظیر تعمیر کپی برادر بصورت تعمیر در محل به کاربران گرامی ارائه می گردد. مقالات پرینتر برادر و دیگر مقالات مرتبط نیز از طریق بخش زیر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

انواع پرینتر برادر و دیگر محصولات برادر

کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر برادر با معرفی و عرضه هر محصول جدید از سوی کمپانی برادر به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع پرینتر برادر و دیگر محصولات برادر از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات برادر

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی برادر و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. تعمیرات برادر در این مرکز تا حصول نتیجه نهایی ادامه خواهد داشت و آنچه که شما کاربران گرامی در پایان کار تحویل خواهید گرفت یک دستگاه سالم و بی عیب و نقص است که تمامی عیوب و اشکالات آن رفع و برطرف شده است. مرکز تعمیرات تعمیرات پرینتر برادر به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با متخصصان این حوزه توانایی رفع تمامی عیوب و ایرادات ایجاد شده در دستگاه های برادر را داراست.

شما کاربران گرامی می توانید پرسش های خویش را در رابطه با تعمیرات برادر از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید. سوالات متداول تعمیرات برادر در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

نمایندگی برادر

نمایندگی برادر با تجهیز فضایِ خویش به پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در حیطه ترمیم، تعمیر، بازیابی و بهبود محصولات برادر گشته است. این مرکز در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ محصولات این برند و در پارت تعمیر، ارائه دهندۀ خدمات پس از فروش است.

تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی برادر توسط تیمی از کارشناسان متخصصِ دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌پذیرد و تلفیق این دو مجموعه، -یعنی «کارشناسان متخصص» و «امکانات و تجهیزات حرفه‌ای»- سبب گشته تا این مرکز موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران خویش گردد.

تعمیر پرینتر برادر

تعمیر و عیب یابی پرینتر های برادر

 • بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر برادر در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری از کلیه امکانات دستگاه پرینتر برادر
 • مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد دستگاه های پرینتر برادر، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ایگرد زدایی ، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی
 • شارژ مواد مصرفی چاپگر ها از توسط تونر ، جوهر و یا تانک های افزایش حجم جوهر
 • آنالیز کارآیی تجهیزات جهت بررسی عملکرد قطعات پرینتر برادر
 • ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن
 • بررسی اسناد فنی پرینتر ها از جمله الگوهای استفاده کاربری ، نمودار ها و شماتیک ها جهت نگهداری بهینه پرینتر ها
 • بروز رسانی Firmware پرینتر ها جهت اصلاح عیب های اختلالی پرینتر ها
 • حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور پرینتر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن
 • تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های جوهرافشان ، لیزری ، سوزنی و حرارتی برادر
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر برادر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات
 • تعمیرات و تعویض قطعات مصرفی پرینتر های برادر جهت کاهش هزینه مصرفی
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر برادر
 • انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر برادر
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر برادر
 • ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به پرینتر برادر
 • تنظیم ، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها
 • تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی پرینتر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیر آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی
 • تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ ، سیگنال ساز ، آمپرسنج ، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی

لینک مفید

تعمیرات پرینتر دل / تعمیرات پرینتر اچ پی / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / تعمیرات پرینتر سامسونگ / تعمیرات پرینتر  پاناسونیک / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیر پرینتر برادر / تعمیرات پرینتر توشیبا / تعمیرات تخصصی پرینتر کانن / تعمیرات تخصصی پرینتر دل / تعمیرات تخصصی پرینتر فوجیتسو / تعمیرات تخصصی پرینتر اچ پی / تعمیرات تخصصی  پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی پرینتر ریکو / تعمیرات تخصصی پرینتر سامسونگ / تعمیرات تخصصی پرینتر توشیبا / تعمیرات تخصصی پرینتر زیراکس / تعمیرات تخصصی پرینتر پاناسونیکمرکز تعمیر پرینتر دل / مرکز تعمیر پرینتر کانن /

مرکز تعمیر پرینتر فوجیتسو / مرکز تعمیر پرینتر اچ پی / مرکز تعمیر پرینتر کونیک مینولتا / مرکز تعمیر پرینتر ریکو / مرکز تعمیر پرینتر سامسونگ / مرکز تعمیر پرینتر توشیبا / مرکز تعمیر پرینتر زیراکس / مرکز تعمیر پرینتر پاناسونیک / مرکز تعمیرات پرینتر / مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک / مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ / مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی / مرکز تعمیرات پرینتر ریکو / مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا / مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس / مرکز تعمیرات پرینتر کانن / مرکز تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا / مرکز تعمیرات پرینتر شارپ / تعمیرات چاپگر / تعمیر چاپگر / آموزش تعمیرات چاپگر / تعمیر چاپگر سوزنی / تعمیرات چاپگر لیزری/ تعمیرات پرینتر/ تعمیر پرینتر