اشتراک گذاری

تعمیر برد پاور پرینتر برادر

برد پاور یکی از بردهای مهم در پرینتر است که به نوعی مسئول تامین انرژی دستگاه تلقی میشود. خرابی این قطعه می تواند تمامی اجزای چاپگر را تحت تاثیر قرار دهد. مثلا ممکن است پرینتر روشن نشود یا در حین کار خاموش شود. بنابراین ضروری است که شما به عنوان یک کاربر، اطلاعات کافی در خصوص این قطعه و علائم خرابی آن داشته باشید. در این صورت می توانید ضمن تشخیص خرابی برد پاور، آن را در زمان مناسب ترمیم یا تعویض کنید. به این ترتیب شاهد بروز مشکلات دیگر در دستگاه و یا  خرابی دیگر قطعات پرینتر هم نخواهید بود.

اگر اطلاعات کافی در مورد برد پاور نداشته و به دنبال نکاتی کاربردی در مورد مشکلات و روش های تعمیر برد پاور پرینتر برادر هستید، از شما دعوت می کنیم که با تجربیات کارشناسان برادر سرویس همراه شوید. ما نحوه عیب یابی و ترمیم برد پاور چاپگر brother را به شما آموزش می دهیم.

تعمیر برد پاور پرینتر برادر

تعمیر برد پاور پرینتر برادر در کدام موارد ضروری است؟

در بخش قبل اشاره کردیم که برد پاور پرینتر در ارتباط با برق کار می کند. بنابراین مشکلاتش نیز ناشی از جریان برق و نوسانات احتمالی آن خواهد بود. به طور کلی دو دلیل عمده برای تعمیر برد پاور پرینتر brother وجود دارد. یا ولتاژ اضافی وارد دستگاه شده و یا بیش از توان پرینتر از دستگاه کار کشیده شده است. وقتی میزان کار پرینتر بیشتر از ظرفیت تعیین شده آن باشد، فشار زیادی به برد پاور وارد می شود. این مسئله ممکن است باعث خرابی برد پاور و بروز مشکلاتی در روند کار دستگاه می شود.

همچنین وقتی ولتاژ وارد شده به برد پاور بیشتر از اندازه نرمال باشد، این قطعه دچار مشکلات جدی شده و در نتیجه، عملکرد پرینتر با اختلالات جدی همراه می شود. بنابراین کار بیش از حد یا استفاده از منابع برق غیر ایمن، باعث خرابی این قطعه شده و مقدمات تعمیر برد پاور پرینتر برادر یا هر برند دیگری را فراهم میسازد.

عملکرد برد پاور چاپگر brother

قبل از آشنایی با روند کاری برد پاور در پرینتر، جالب است بدانید که این قطعه در دستگاه کپی هم وجود دارد. حتی به دلیل مصرف انرژی بیشتر این محصول، برد پاور فتوکپی از اهمیت بیشتری نسبت به پرینتر برخوردار است. اما در پرینتر هم نمی توان از اهمیت این قطعه غافل شد.

برد پاور به صورت مستقیم با برق در ارتباط است و از این طریق، انرژيِ مورد نیاز قطعات دستگاه را فراهم می نماید. این قطعه به نوعی با همه اجزاء پرینتر در ارتباط است و اگر به درستی تعمیر نشود، به کل پرینتر آسیب وارد می کند. این در حالی است که با تعمیر برد پاور پرینتر برادر در زمان درست، می توان از تشدید مشکلات دستگاه پیشگیری کرد.

گارانتی معتبر خدمات در نمایندگی مجاز برادر

نمایندگی مجاز برادر، انواع خدمات مربوط به فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت را با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، به مشتریان محترم ارائه می دهد. موفقیت این مرکز در کسب رضایت کاربران، به واسطه ی تلاش مثال زدنی کادر فنی و پرسنل و اعتماد شما سروران گرامی حاصل گشته است. همکاران ما در این نمایندگی تلاش می کنند با سرلوحه قرار دادن اصول مشتری مداری، رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را فراهم نمایند.

فروش جدیدترین مدل های پرینتر، دستگاه کپی، فکس، اسکنر و… برادر به صورت اورجینال، تعمیرات تخصصی محصولات و خدمات پس از فروش، به عنوان اصلی ترین فعالیت های نمایندگی brother به شمار می روند. همچنین این مرکز اقدامات تخصصی در زمینه رفع مشکلات محصولات این برند را در واحدهایی مجزا انجام می دهد.

5/5(1 امتیاز)