تعمیر فکس Brother

تعمیر فکس Brother با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی مجاز Brother انجام می گردد . در تعریف فکس باید بگوییم  دستگاهی است که تصویری از یک مدرک (یک یا چند صفحه متن یا تصویر) را به دستگاه فکسِ دیگر می فرستد. این دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های فکسِ دیگر را هم چاپ می کند. بعضی از دستگاه های فکس یک گوشیِ تلفن هم دارند که با آن می توان با شخصی که با دستگاه دیگر کار می کند صحبت کرد.

برخی از خرابی های دستگاه فکس حاصل از استهلاک قعطات آن میباشد . به مرور زمان و استفاده مداوم از دستگاه قطعات پلاستیکی دستگاه فکس که وظیفه دریافت سند و ارسال آن را بر عهده دارند مستعمل میگردند و میبایست تعویض گردند . مرکز تعمیر فکس Brother ریکاوری انواع فکسهای کاربنی و لیزری را در کمترین زمان ممکن با استفاده از قطعات اصلی بر عهده میپذیرد .

تعمیر فکس Brother

چروک شدن کاغذ فکس برادر

چروک شدن کاغذ در دستگاه فکس از مشکلاتی است که تعمیر این دستگاه را در برخی شرایط ضروری می کند. اگرچه چروک شدن کاغذ می‌تواند ناشی از کثیف شدن هد و یا غلتک دستگاه باشد اما قطعاتی مانند خط کش فکس نیز در این امر بی تأثیر نیستند. اگر مشکل پیش آمده در فکس به دلیل خرابی خط کش باشد، به احتمال زیاد کارشناسان اقدام به تعویض خط کش فکس خواهند کرد.

توجه داشته باشید که جنس و نوع کاغذ نیز در این مسئله دخیل است. اگر کیفیت کاغذ نامناسب باشد و یا اینکه تاخوردگی داشته باشد در این صورت شاهد چروک شدن و جمع شدن کاغذ در دستگاه فکس برادر خواهید بود.

رفع مشکل ارسال نشدن فکس

مشکل ارسال نشدن فکس ناشی از وجود اشکالاتی در دستگاه یا خطوط تلفن است. برای رفع مشکل ارسال نشدن فکس باید ابتدا خطوط تلفن را مورد بررسی قرار داد. درصورتی که ارتباط خطوط تلفن برقرار باشد در این صورت باید به سراغ دستگاه، اتصالات و مودم رفت.

به طور کلی در عدم ارسال فکس 4 عامل ممکن است تأثیر داشته باشند: قطعی اتصالات فکس، قطعی ارتباط مودم با خط تلفن، قطعی ارتباط مودم و خرابی دستگاه و قطعات مختلف آن. برای رفع مشکل بهتر است ابتدا سه مورد اول بررسی گردد تا اگر از سالم بودن اتصالات فکس و مودم اطمینان حاصل شود سپس تعمیرات سخت افزاری دستگاه برای رفع مشکل انجام شود.

نکشیدن کاغذ توسط دستگاه فکس

نکشیدن کاغذ توسط دستگاه می تواند از خرابی غلتک ADF، یا کثیفی آن باشد. این قطعه کار وارد شدن برگه به داخل دستگاه را انجام می دهد بنابراین ایراد در این بخش باعث عدم کشیدن کاغذ به داخل فکس می شود. برای رفع این مشکل می توان با احتیاط ابتدا با یک پنبه تمیز، آلودگی‌های روی غلتک را پاک کنید. با این کار، هم گرد و خاک و جوهر باقی ‌مانده روی تونر را پاک کرده اید و هم جلوی ورود بیشتر آلودگی به موتور فکس را می‌گیرید.

درصورتی که مشکل با تمیز کردن غلتک برطرف نگردد باید رولر فکس برادر که شامل بخش ورودی، غلتک و جدا کننده کاغذ است، به طور کامل تعویض شود.

تعمیر برد پاور دستگاه فکس برادر

دستگاه فکس برادر نیز همانند سایر دستگاه های الکترونیکی با یک برد پاور تغذیه می شود. این برد وظیفه تبدیل جریان برق شهری به انرژی مورد نیاز قطعات دستگاه را بر عهده دارد. درصورتی که برد پاور دستگاه از کار بیفتد در این صورت دستگاه روشن نشده و یا هنگام کار خاموش می گردد. تعمیر برد پاور یکی از اقدامات تخصصی در تعمیر فکس برادر است.

برد پاور خود از قطعات مختلفی تشکیل شده که ایراد در هریک از آنها می تواند چنین مشکلاتی را به وجود آورد. برد پاور پس از بررسی کارشناسان ممکن است مورد تعمیر یا تعویض قرار گیرد.

Brother و دیگر واحدهای تعمیرات Brother

مهندسین مرکز تعمیر فکس Brother در دیگر واحدهای تعمیر به رفع ایراد سایر محصولات برادر میپردازند . کارشناسان مرکز تعمیر فکس Brother درصورت لزوم روش فرستادن فکس را به کاربران آموزش میدهند . خلاصه ای از آن را ذکر میکنیم .  پس از اینکه با دستگاه فرستنده شماره تلفن دستگاه گیرنده گرفته شد و دستگاه گیرنده جواب داد، دستگاه فرستنده شروع به اسکن کردن مدرک میکند . هربار که مدرک اندکی حرکت می کند، حسگر ها نشان می دهند که کدام بیت های مدرکِ قرار گرفته زیر ردیف حسگر ها نور را باز می تابانند .

دورنگار سیگنال های حاصل را به خط تلفن می فرستد. وقتی آخرین صفحه مدرک فرستاده شد، دستگاه خط تلفن را قطع می کند . چنانچه کاربران مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دیگر واحدهای تعمیرات Brother هستند ، میتوانند به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردند .

خدمات واحد تعمیر فکس Brother

1. رفع مشکل کارنکردن بخش تلفن در واحد تعمیر فکس Brother

2. حل مشکل عیوب مرتبط به ارسال در مرکز تعمیرات فکس Brother

3. رفع ایراد دریافت فکس

4. تعمیرات بخش درام در واحد تعمیر فکس Brother

5. تعمیر بخش فیلم در مرکز تعمیرات فکس Brother

6. تعمیر بخش رل انواع دستگاههای فکس

7. تعمیر انواع فکس کاربنی

8. رفع ایرادات فکس لیزری

9. رفع عیوب مرتبط به فکس در مرکز تعمیرات فکس Brother

10. شارژ فکس های لیزری و جدید در واحد تعمیر فکس Brothe

11. ریست فکس

12. برطرف کردن ایرادهایی شامل روشن نشدن دستگاه در مرکز تعمیرات فکس Brother

اخبار فکس Brother و دیگر خبرها

کارشناسان خبره واحد تعمیر فکس Brother به ارائه داغترین خبرهای کمپانی Brother مبادرت ورزیده است . خبرهی مذکور از منابعی موثق گرداوری شده اند . به این ترتیب با آسودگی خاطر میتوانید گامی در جهت بروزرسانی اطلاعات خود بردارید . مرکز تعمیر فکس Brother  ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده فکس Brother در ایران است .اخبار برادر

این مرکز در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی فکس Brother را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر فکس  Brother راه اندازی نموده است. با کلیک روی لینک اخبار فکس Brother و دیگر خبرها وارد بخش مذکور گردید .

مقالات فکس Brother و دیگر مقالات

مدیریت مرکز تعمیر فکس Brother با راه اندازی بخش مقالات سعی در افزایش سطح علمی کاربران دارد . این مقالات به نحوی ارائه شده اند که تمامی افرد قادر به استفاده ار آن باشند . بدیهی است با مطالعه این بخش می توانید اطلاعات مفیدی از دستگاه خود و روشهای استفاده صحیح از آن بدست آورید .مقالات فکس Brother

واحد تعمیر فکس Brother با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری فکس  Brother را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد. با کلیک روی لینک مقالات فکس Brother و دیگر مقالات مقاله مورد نظرتان را مطالعه نمایید .

انواع فکس Brother و دیگر محصولات Brother

تعمیرکاران واحد تعمیر فکس Brother ضمن معرفی انواع مدل های فکس برادر ، به معرفی دیگر محصولات Brother نیز میپردازند. این دستگاه ها عبارتند از : پرینتر ، کپی و اسکنر . نمایندگی برادر با راه اندازی اپشن مشاوره پیش از خرید شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند با دریافت مشاوره از پرسنل انتخابی دقیق داشته باشند . کادر مرکز تعمیر فکس Brother به انواع خرابی های دورنگار پرداخته است . با گسترش مکاتبات اداری دستگاه فکس به عنوان یکی از اصلی ترین ملزومات شرکت به حساب می آید .

خرابی های این دستگاه پر کاربرد همواره یکی از دغدغه های پرسنل اداری یک شرکت به شمار می رود . عمده ترین خرابی های دستگاه فکس Brother مربوط به استفاده از مواد مصرفی غیر اورجینال و معیوب میباشد . با کلیک روی لینک انواع فکس Brother و دیگر محصولات Brother اطلاعات بیشتری کسب کنید .

سوالات متداول تعمیرات Brother

مهندسین مرکز تعمیر فکس Brother به سوالات متداول کاربران پاسخ داده اند . ضمنا می توانید دیگر سوالات خود را از طریق راههای ارتباطی موجود با ما درمیان بگذارید . یکی از سوالاتی که پرسنل واحد تعمیر فکس Brother به ان پاسخ داده اند یکی از عوامل خرابی فکس Brother است . این عامل مربوط به استفاده نا صحیح از این وسیله پر کاربرد میباشد .

برای جلوگیری از خرابی های دستگاه فکس Brother پیشنهاد اکید میگردد وسایل مصرفی این وسیله اعم از کاربن ، کارتریج ، تونر و درام را حتما از مراکز مجاز و معتبر تهیه نمایید . هیچگاه برای صرفه جویی در هزینه کاربن فکس مصرفی را دوباره مصرف ننمایید . دیگر پیشهاد ما برای نگهداری از فکس های لیزری خرید کارتریج فکس نو و اجتناب از شارژ مجدد آن میباشد . با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات Brother وارد بخش مذکور گردید .

نمایندگی Brother

نمایندگی Brother در نظر دارد با ارائه خدمات با کیفیت وعالی ، رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را کسب نماید . این مرکز توانسته مشتریان زیادی را جذب کند . به همین دلیل هزینه دریافتی از کاربران محترم نسبت به سایر مراکز بسیار پایین تر می باشد . مدیریت نمایندگی Brother با تشکیل تیمی از افراد خبره و کاربلد به بهترین شکل به حل ایراد دستگاه مشتریان گرامی اقدام کرده است . خشنودی کاربران از نحوه خدمت رسانی در این مرکز باعث شده است ، نمایندگی Brother به جایگاه رفیعی نسبت به سایر مراکز دست پیدا کند .

مرکز تعمیر فکس Brother با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت کاربران و احترام به حقوق ایشان فعالیت می نماید . عدم مراجعه کاربران به سایر مراکز ، خود دلیلی است بر موفقیت این مجموعه . درنهایت باید به این نکته اشاره نماییم که تمامی خدمات در نمایندگی Brother با استفاده از جدیدترین روشهای تعمیر و براساس اسلوب های روز دنیا انجام میشود .