اشتراک گذاری

تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر

تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر نمونه ای از خدمات و سرویس هایی است که توسط واحد تعمیرات برادر در نمایندگی برادر به همه کاربران ارائه می شود. اسکنر یک نمونه از محصولات کمپانی برادر است که در ادارات و مراکز متعددی مورد استفاده قرار می گیرد.در این دستگاه همچون هر دستگاه دیگری امکان ایجاد اختلال و مشکل وجود دارد. اگر بتوانیم ایراد و اختلال موجود را به موقع شناسایی کنیم، می توانیم امیدوار باشیم که تعمیر موفقیت آمیز و موثری خواهیم داشت. یکی از خرابی هایی که در اسکنر ایجاد می شود، خرابی آینه اسکنر است. وجود آینه در اسکنر و سالم بودن آن برای تکمیل فرایند اسکن، لازم و ضروری است. اگر آینه اسکنر خراب شود، کل فرایند اسکن تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین دلیل است که تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر بسیار مهم است.

آینه اسکنر برادر

اهمیت تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر

تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر مهم است، زیرا فرآیند اسکن در این دستگاه، توسط یک آینه زاویه دار به آینه دیگری منتقل می شود. سپس هر آینه با کمی خمیدگی تصویر را بر روی سطح کوچکتر بعدی انعکاس می دهد. برای تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر باید به این نکته توجه شود که تصویر آینه آخر بر روی یک لنز منتقل شده که در نهایت با تمرکز بالا به حسگر های CCD خواهد رسید.

پس از طی این مراحل، تصاویر سه گانه از طریق نرم افزار اسکنر با رنگ های متفاوت با یکدیگر ادغام شده و بدین ترتیب یک تصویر واحد رنگی به دست می آید. با این تفاسیر مشخص است که آینه، نقش بسیار مهمی در فرایند کار اسکنر دارد و بروز مشکل در آن، می تواند عملکرد دستگاه را با مشکلات جدی مواجه سازد. به همین دلایل تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آینه اسکنر برادر چگونه تعمیر می شود؟

برای تعمیر و تعویض آینه اسکنر برادر مهارت و تجربه بالایی لازم است. این کار باید با استفاده از  تجهیزات و دستگاه های ویژه ای انجام شود. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، استفاده از قطعه با کیفیت در تعویض آینه اسکنر است. از آنجا که بار اصلی عملیات اسکن بر عهده آینه است، قطعه بی کیفیت یا تقلبی می تواند زمینه ساز مشکلات جدی در این محصول شود. این در حالی است که استفاده از آینه اورجینال، کیفیت کار دستگاه را بهتر می کند و طول عمر آن را نیز افزایش می دهد. بنابراین، از تعویض آینه اسکنر خود با نمونه اورجینال و شرکتی اطمینان حاصل کرده و در این مورد به هیچ عنوان به مراکز غیر معتبر اعتماد نکنید.

نمایندگی برادر

نمایندگی برادر به کمک مرکز سخت افزار ایران خدمات و تسهیلات فراوانی در حوزه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین های اداری برادر ، از جمله تعمیرات دستگاه کپی ، تعمیرات پرینتر برادر ، تعمیرات اسکنر  به همه کاربران ارائه می دهد. در این نمایندگی می توانید به کمک امکانات و تسهیلات ویژه و کاربردی صفر تا صد نیاز های خود در بخش فروش و تعمیرات را تامین کنید. همه کاربران تهرانی و شهرستانی با استفاده از خدمات مختلف نمایندگی برادر می توانند نیاز های خود را برطرف کنند. تمام سرویس ها و خدمات نمایندگی برادر همراه با ضمانت نامه های معتبر است. برای اطلاع از آدرس شعب، ساعات کاری و شماره های تماس، روی لینک”تماس با ما” کلیک کنید و اطلاعات آن بخش را مرور کنید.

Rate this post