تعمیرات فکس برادر

اگر درخواست تعمیر فکس برادر یا سرویس در محل فکس را دارید، کارشناسان ما در کنار شما هستند، کافی است به صفحه ی تماس با ما مراجعه نموده و از طریق یکی از راه های ارتباطی درخواست خود را جهت تعمیرات فکس اعلام نمایید. برادر شرکتی ژاپنی است که در زمینه تولید انواع گسترده‌ای از محصولات از جمله چاپگر، ماشین‌های دوخت، ماشین‌های ابزار بزرگ، چاپگر برچسب و تایپ رایترز، دستگاه‌های فکس، و دیگر محصولات مربوط به الکترونیک فعالیت می‌کند. صنایع برادر چندین بار به عنوان سردبیر انتخاب جایزه برای بهترین پرینترهای چند منظوره، اسکنر، دستگاه فکس، دستگاه کپی و فکس انتخاب شده‌است.

نمایندگی برادر سرویس ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده فکس برادر در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی فکس برادر را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر فکس برادر راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری فکس برادر را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

تعمیر فکس brother

نمایندگی تعمیرات فکس برادر

  امروزه با گسترش مکاتبات اداری دستگاه فکس به عنوان یکی از اصلی ترین ملزومات یک شرکت به حساب می آید. خرابی های این دستگاه پر کاربرد همواره یکی از دغدغه های پرسنل اداری یک شرکت است. عمده ترین خرابی های دستگاه فکس برادر مربوط به استفاده از مواد مصرفی غیر اورجینال و معیوب میباشد. عامل دیگر خرابی فکس برادر مربوط به استفاده نا صحیح از این وسیله پر کاربرد است. در گام اول برای جلوگیری از خرابی های دستگاه فکس برادر پیشنهاد اکید میگردد وسایل مصرفی این وسیله اعم از کاربن ، کارتریج ، تونر و درام را حتما از مراکز مجاز و معتبر تهیه نمایید و هیچگاه برای صرفه جویی در هزینه کاربن فکس مصرفی را دوباره مصرف ننمایید.

دیگر پیشهاد ما برای نگهداری از فکس های لیزری خرید کارتریج فکس نو و اجتناب از شارژ مجدد آن میباشد. زیرا امکان اینکه پودر مصرفی با دستگاه فکس برادر شما همخوانی داشته باشد بسیار کم میباشد. البته باید توجه داشت برخی از خرابی های دستگاه فکس نیز حاصل از استهلاک قعطات آن میباشد. به مرور زمان و استفاده مداوم از دستگاه، قطعات پلاستیکی دستگاه فکس که وظیفه دریافت سند و ارسال آن را بر عهده دارند مستعمل میگردند و میبایست تعویض گردند. نمایندگی تعمیرات فکس،  تعمیر انواع فکسهای کاربنی و لیزری را در کمترین زمان ممکن و استفاده از قطعات اصلی بر عهده میپذیرد.

تعمیر فکس brother

تعمیرات فکس برادر

تنظیمات دستگاه فکس برادر و تعویض بردهای الکترونیکی

تمیز کاری و جنرال سرویس دستگاه فکس برادر

تمیز کردن ترمال هد فکس برادر

تعمیرات و تعویض قطعات فیوزینگ یا هیتر

تعمیرات و تعویض قطعات کارتریج

تعمیرات و تعویض قطعات کاست

تمیز کردن و تعویض کاغذ کش ها

تعمیرات و تعویض قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی

تعمیرات و تعویض قطعات قسمت تغذیه کننده اتوماتیک کاغذ adf

بر طرف کردن ارورها و تنظیمات دستگاه فکس برادر

تعمیرات فکس برادر کاغذ حرارتی

تعمیرات فکس برادر کاغذ عادی

تعمیرات فکس برادر لیزری

تعمیرات فکس برادر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

5 × پنج =