تعمیرات برادر

مرکز تعمیرات برادر کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه اختلال و ایراد ایجاد شده در دستگاه‌ خویش را برطرف سازید و از مراجعه به مراکز دیگر بی نیاز گردید. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری محور، توانسته است رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی را جلب نماید. مرکز تعمیرات برادر به دلیل همکاری با تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، توانسته است در صدر بیست مجموعه برتر ارائه دهنده خدمات قرار گیرد.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات برادر عبارتند از : ارائه مشاوره‌ های تخصصی و عمومیِ پیش از خرید، ارائه خدمات مرتبط با تعمیر محصولات برادر، تعمیر فتوکپی برادر، تعمیر پرینتر برادر، ارائه‌ لوازم و مواد جانبی، تعویض قطعات با نمونه‌ ارجینال و دیگر خدمات مربوط به تعمیر و سرویس هریک از محصولات برادر.

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی برادر

تعمیرات دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی برادر می باشد . این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات بهره مند می باشد. این موضوع سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام پذیرد. تمامی این خدمات به دست کارشناسانی ارائه می گردد که از دانش نظری و فنی این حوزه برخوردار بوده و به دلیل تسلط بر ساختار این محصول قادر به رفع و حل تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می باشند.

استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی همراه با گارانتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات ترمیم و… از جمله عوامل موفقیت کارشناسان این مرکز در تعمیر و ترمیم دستگاه‌های کپی هستند.

نمایندگی برادر و واحدهای تخصصی تعمیرات برادر

تمرکز نمایندگی برادر بر حوزه تعمیرات به ویژه تعمیرات فکس، تعمیرات کپی، تعمیرات پرینتر، تعمیرات اسکنر، تعمیرات دستگاه چندکاره و… است. متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی برادر به دلیل بهره مندی از سالها سابقه و در اختیار داشتن بروزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که ممکن است به هر دلیل در محصولات این شرکت پدید آیند. بخشی از تبحر کارشناسان تعمیر در نمایندگی برادر به دلیل حضور در دوره های تعمیر تخصصی است که از سوی مدیریت این مرکز در سیکل های شش و دوازده ماهه برگزار می گردند.

این دوره ها جهت بروز‌رسانی دانش کارشناسان تعمیر نمایندگی برادر برگزار می گردند (دوره های مذکور خاص کادر فنی فعال در این مرکز است و پذیرش خارجی انجام نمی پذیرد). کاربران گرامی می توانید جهت بهره مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی برادر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید. دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات برادر در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی برادر

نمایندگی برادر و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز برادر

نمایندگی برادر ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی محصولات شرکتی است که کار خود را از سال ١٩٠٨ با فعالیت در زمینه تولید ماشینهای خیاطی با نام «یاسوای» در ژاپن آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت با گذشت بیش از یک قرن از آغاز فعالیتش، توانسته محبوبیت بالایی را به واسطه ارائه محصولاتی متنوع و قابل توجه به دست آورد. با موفقیت های این کمپانی در آمریکا و اروپا، در سال ١٩۶٢ نام این شرکت از یاسوای به صنایع برادر تغییر یافت و تولیدات آن نیز به دستگاهای چاپگر، فکس، کپی، اسکنر، پرینترهای چند منظوره و … گسترش داده شد. شرکت برادر در حال حاضر به عنوان یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین برندهای دنیا در زمینه ماشینهای اداری و دوخت مشغول به فعالیت است. این کمپانی  در سال ١٩۶٨ به لندن نقل مکان کرد و فعالیت خود را بیش از پیش جهانی کرد. شما کاربران گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ساخت و تولید این شرکت و نیز جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز برادر به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات برادر و اخبار مرکز تخصصی برادر

مدیریت مرکز تعمیرات برادر به شما این اطمینان را می‌دهد که کادر فنی و مهندسان این بخش به تمامی مهارت ‌های مورد نیاز جهت انجام  تخصصی ترین تعمیرات تسلط دارند و تمامی تخصص خویش را بی‌دریغ در اختیار کاربران برادر قرار می دهند. تأکید نمایندگی برادر بر پیاده سازی استانداردهای جهانی و ضوابط مشتری‌ مدارانه سبب گشته است تا تمامی کارشناسان فعال در این مرکز – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات برادر – در راستای حفظ حقوق مشتریان ملزم به رعایت قوانین زیر ‌باشند:

  • سرعت‌ بخشی به روند خدمات ارائه شده در بخش فروش و تعمیرات برادر
  • ارائه‌ی تمامی خدمات نمایندگی برادر همراه با ضمانت و گارانتی
  • توجه به حقوق مشتریان و رعایت اصل مشتری مدارانه
  • پاسخگویی صبورانه به تمامی پرسش های کاربران احترام به ارباب رجوع
  • ارائه‌ی تمامی اطلاعات مورد نیاز به مشتریان در مرکز تعمیرات برادر
  • ارائه‌ی مشاوره‌ و راهنمایی درباره‌ی نقاط قوت و ضعف هر محصول
  • ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ترمیم و تعمیر محصولات برادر

در این بخش کارشناسان نمایندگی برادر اخبار مرتبط با محصولات این برند و تکنولوژی های به کار رفته در آنها را در قالب اخبار روزانه در اختیار کاربران قرار می دهند. شما کاربران گرامی می توانید از طریق مراجعه به بخش زیر از آخرین رویدادها و اخبار مرکز تخصصی برادر اطلاع یابید.

نمایندگی برادر و مقالات تعمیرگاه تخصصی برادر

نمایندگی‌ برادر پیشرفته ‌ترین امکانات و تجهیزات حوزه تعمیر و فروش را در اختیار نیروی انسانی و کادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین خدمات، رضایت کاربران و مشتریان این مرکز را کسب نماید. مدیریت نمایندگی برادر درصدد برآمده است تا به منظور پاسخگویی به درخواستهای کاربران ضمن تقسیم ساختار درونی این سازمان به پارتهای متعدد، بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با کمپانی و محصولات برادر را نیز از طریق فضای این سایت در اختیار کاربران قرار دهند. بعلاوه جهت آسودگی کاربران خدمات مرتبط با تعمیر برخی از محصولات برادر نظیر تعمیر کپی برادر بصورت تعمیر در محل به کاربران گرامی ارائه می گردد. مقالات تعمیرگاه تخصصی برادر از طریق بخش زیر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

تعمیرات برادر و سوالات متداول تعمیرات تخصصی برادر

ممکن است در ابتدای امر به نظر برسد که گردگیری و ترمیم بعضی از قطعات دستگاه های برادر کار چندان پیچیده‌ای نباشد، و کاربر، خودسرانه و بدون دانشِ لازم اقدام به بازیابی و تعمیرات برادر نماید اما باید بدانید که این کار به دلیل ساختار ظریف این دستگاه ها و تکنولوژی های به کار رفته در تولیدات این برند نیاز به تجهیزات خاص خود و دانش کافی نسبت به قطعات و ابزار تعمیر دارد؛ از این رو ورود کاربران نابلد به این حیطه سبب خرابی بیش از پیش دستگاه و خرابی کامل آن می گردد.

در هر حال شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز تعمیرات برادر و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. تعمیرات برادر در این مرکز تا حصول نتیجه نهایی ادامه خواهد داشت و آنچه که شما کاربران گرامی در پایان کار تحویل خواهید گرفت یک دستگاه سالم و بی عیب و نقص است که تمامی عیوب و اشکالات آن رفع و برطرف شده است. سوالات متداول تعمیرات تخصصی برادر در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. این مرکز مشتکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد.

مرکز سخت افزار ایران به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز کپی