نمایندگی Brother

  شرکت کنونی Brother در سال ١٩٠٨با نام تولیدی ماشینهای خیاطی یاسوای در ژاپن آغازبه کار کرده است، که بیش از یک قرن است این شرکت محبوبیت خود را از طریق ارائه محصولاتی متنوع و قابل توجه مشتری به دست آورده است .  آقای یاسوای مدیر آن شرکت در سال ١٩٢٥ با فرزندان خود تولیدی را ادامه و حتی تصمیم به تولید دستگاه های جدید الکترونیکی میکند.

  در سال ١٩٥٤ اولین شعبه این تولیدی در آمریکا و در سال ١٩٥٨ در اروپا افتتاح شد. پس از موفق بودن این کمپانی در آمریکا و اروپا در سال ١٩٦٢ نام آن به صنایع Brother تغییر یافت. آنها تولیدات خود را به دستگاهای چاپگر، فکس، کپی، اسکنر، پرینتر های چند منظوره و … گسترش داده اند،

  و در حال حاضر به عنوان یکی از شناخته شده و معتبر ترین برند های دنیا در زمینه ماشینهای اداری و دوخت هستند.

  اما در سال ١٩٦٨ این کمپانی به لندن نقل مکان کرد و فعالیت خود را بیشتر از قبل جهانی کرد. براورد میشود که این شرکت از سال ١٩٨٥ بالغ بر ٥.٩ میلیون دستگاه ماشین تحریر درست کرد است که آخری را به موزه علوم لندن اهدا کرده است. هم اکنون این کمپانی با شعب متعدد که تعداد کارکنان آنان به ٢٣٨٠٩ میرسد در سراسر دنیا فعالیت میکند.

Brother دارای 19 کارخانه تولیدی و 43 نمایتدگی فروش در 41 کشور در افصی نقاط دنیا می باشد.

نمایندگی رسمی برادر

تولیدات شرکت برادر

  هم اکنون شرکت Brother به عنوان به یک برند راهبردی در تولید محصولات اندیشمند و با کیفیت در بازار های چاپ و چاپ عکس و برچسب زن و دامنه وسیعی از ماشین های دوخت و دوز صنعتی و خانگی می باشد. برند جهانی Brother بر این باور است که الویت با مشتری در کلیه زمینه ها می باشد Brother با ارائه راه حل های کیفی در کلیه محتوای تولیدات خود توانسته  نیاز های کاربر را به صورت مداوم برآورده سازد.

  هدف Brother به جود آوردن مشتریانی برای مادام العمر است . Brother تلاش می کند تا با ایده های نو برای تمامی زمان ها با محصولاتی که با نبوغ طراحی شده اند مورد پسند کاربران قرار بگیرد .

  واحد توسعه و تحقیق Brother در جهت توسعه فناوری های جدید گام بر می دارد هدف اصلی Brother و اولویت آن برطرف ساختن نیاز مشتری و رضایت آنهاست.

  Brother  منتقل کننده این پیام است که در جهان سیاره زیبای زمین غیر قابل تعویض است و Brother تنها شرکتی است که موفق به کسب سخت ترین استانداردهای زیست محیطی در جهان شده است.

نمایندگی برادر

نمایندگی Brother

نمایندگی برادر ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با دو حوزه فروش و تعمیر محصولات این برند به متقاضیان است. نمایندگی Brother در بخش فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات Brother و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه های Brother به متقاضیان است.

خدمات تخصصی نمایندگی رسمی تعمیرات Brother منحصر به دستگاهی خاص نیست و کاربران کلیه دستگاه های Brother می توانند -در صورت مواجهه با هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه خویش- به مرکز تعمیرات برادر مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند.

در حوزه فروش نیز نمایندگی فروش برادر، مجموعه‌ای جامع از کلیه محصولات برادر را در اختیار دارد و عرضه کننده کلیه محصولات این برند به همراه برترین خدمات پشتیبانی و پس از فروش است.

نمایندگی برادر

مزایای نمایندگی Brother 

نمایندگی Brother service , واحد تعمیرات تخصصی محصولات Brother را، با تیمی از باتجربه ترین  مهندسین و متخصصین تعمیرات  راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات Brother را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

نقطه ی اتکای Brother service را می توان قابل اطمینان بودن آن دانست، زیرا که همواره اعتماد و اطمینان به یک مجموعه، سبب ساز راحتی و آسودگی خیال مشتری ها به آن شرکت می شود.

از دیگر مزایای نمایندگی Brother service، میزان اهمیت به سرعت بخشیدن کار تعمیرات برای مشتریان است، از این رو عقب انداختن کار مشتریان از جمله مسائلی است که Brother service سخت با آن مقابله می کند.

از سیاست های خوب و ستودنی این مجموعه، میتوان تصمیم برای دستمزد منصفانه بر کار دانست که مدیریت Brother service به این مسئله همواره تأکید داشته است.

کافیست یک بار به نمایندگی Brother service مراجعه کنید تا متوجه تفاوت این شرکت با سایر شرکت ها شوید.

واحد تعمیرات نمایندگی brother

نمایندگی تعمیرات Brother

نمایندگی تعمیرات برادر ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم و بازیابی دستگاه های برادر به مراجعان محترم است. در نمایندگی تعمیرات Brother تمرکز عمده‌ی متخصصان بر تعمیر و ترمیم محصولات معیوبی است که به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته‌ و کیفیت نخستین خویش را از دست داده‌اند.

نمایندگی Brother با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شركت‌هاي حال حاضر کشور است که در زمينه ارائه‌ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات Brother مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمينه‌هاي مختلفِ تعمیر و بهسازی محصولات این برند عرضه می‌دارد.

دستگاه‌های تعمیر شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات برادر نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری‌ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آنها به صفر می رسد. (خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی است). برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز در بخش زیر معرفی شده است.

تعمیر اسکنر Brother:

اگر چه اسکنرهای برادر در مدلها و ابعاد متنوعی طراحی و تولید میگردند لیکن کاربران این محصول، صرف نظر از مدل دستگاه خویش، می‌توانند به نمایندگی Brother مراجعه نمایند و تمامی خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را دریافت کنند.

در این مرکز تمامی خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات اسکنر برادر اعم از اسکنرهای حرفه‌ای، اسکنر خانگی، اداری و اسکنرهای قابل حمل انجام می‌پذیرد و محدودیت خاصی جهت پذیرش دستگاه و مدل آن وجود ندارد.

تعمیر فکس Brother:

پیشنهاد می شود پیش از تحویل فکس به یک مرکز تعمیراتی، از مجاز بودن آن مرکز و رعایت استانداردهای تعمیرات فکس در آن اطمینان حاصل کنید. نمایندگی Brother یکی از پیشروترین مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با سرویس و بهسازی این دستگاه است که به دلیل استفاده از پیشرفته ترین متدهای این حوزه، بدل به انتخاب نخست کاربران دستگاه های فکس –در زمان نیاز به خدمات و سرویس های تعمیر- گشته است.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات فکس Brother عبارتند از: تعمیرات فکس رولی برادر، تعمیرات فکس کاربنی برادر، تعمیرات فکس لیزری برادر، تعمیرات فکس حرارتی برادر و …، تهیه و عرضه انواع مواد مصرفی فکس رول کاربنی لیزری، فکس لیزری رنگی و … .

تعمیر پرینتر Brother:

نمایندگی پرینتر برادر ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات مرتبط با این محصول به متقاضیان است. کاربران انواع پرینتر برادر اعم از جوهرافشان، لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند به نمایندگی Brother مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند.

در نمایندگی تعمیر پرینتر Brother تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر کاغذکش پرینتر، تعمیر و تعویض درام پرینتر، تعمیر لیزر پرینتر، تعمیر بلید پرینتر، تعمیر مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض رولر، مین برد و … ارائه می‌گردد. آندسته از کاربران چاپگرهای برادر که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند، می‌توانند از سرویس «تعمیر پرینتر در محل» استفاده نمایند.

تعمیر دستگاه کپی Brother:

کاربران دستگاه‌های کپی Brother می‌توانند در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه مورد استفاده‌شان از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در نمایندگی  Brother تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر دستگاه کپی را ثبت نمایند.

همانگونه که می‌دانید تعمیرات مرتبط با دستگاه کپی، به دلیل ابعاد بالای دستگاه و عدم امکان جابجایی آن، غالباً به صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. کارشناسان اعزامی ما مجموعه‌ای جامع از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن اقدام نماید.

نمایندگی فروش Brother

کالاهای عرضه شده در نمایندگی فروش برادر، منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات این برند نظیر اسکنر، فکس، پرینتر، دستگاه کپی و … را شامل می گردد. متقاضیان خرید هر یک از محصولات  Brother می‌توانند پس از مراجعه به فروشگاه مرکزی برادر و دریافت تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های بایسته، کالای مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

فروش انواع محصولات برادر در نمایندگی فروش برادر سبب گشته تا مراجعان محترم، بی هیچ فوت وقتی بتوانند نسبت به خرید محصول مورد نیازشان اقدام نمایند. در نمایندگی برادر همواره در صورت نیاز مشتری، فوریت هایی نیز در تهیه برخی کالاهای خاص اِعمال می شود.

برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی فروش برادر عبارتند از: فروش اسکنر برادر، ارائه و فروش کلیه قطعات و لوازم جانبی تمامی دستگاه های برادر، ارائه کلیه خدمات پس از فروش برادر، فروش پرینتر برادر، فروش دستگاه کپی برادر، فروش اسکنر برادر، فروش فکس برادر و … .

تعمیرات پرینتر Brother

تعمیر انواع پرینتر برادر