اشتراک گذاری

شرکت برادر

شرکت برادر در سال ١٩٠٨با نام تولیدی ماشینهای خیاطی یاسوای در ژاپن آغازبه کار کرده است، که بیش از یک قرن است این شرکت محبوبیت خود را از طریق ارائه محصولاتی متنوع و قابل توجه مشتری به دست آورده است .  آقای یاسوای مدیر آن شرکت در سال ١٩٢۵ با فرزندان خود تولیدی را ادامه و حتی تصمیم به تولید دستگاه های جدید الکترونیکی میکند.

در سال ١٩۵۴ اولین شعبه این تولیدی در آمریکا و در سال ١٩۵٨ در اروپا افتتاح شد. پس از موفق بودن این کمپانی در آمریکا و اروپا در سال ١٩۶٢ نام آن به صنایع برادر تغییر یافت. آنها تولیدات خود را به دستگاهای چاپگر، فکس، کپی، اسکنر، پرینتر های چند منظوره و … گسترش داده اند،

و در حال حاضر به عنوان یکی از شناخته شده و معتبر ترین برند های دنیا در زمینه ماشینهای اداری و دوخت هستند.

فعالیت شرکت برادر

اما در سال ١٩۶٨ این کمپانی به لندن نقل مکان کرد و فعالیت خود را بیشتر از قبل جهانی کرد. براورد میشود که این شرکت از سال ١٩٨۵ بالغ بر ۵.٩ میلیون دستگاه ماشین تحریر درست کرد است که آخری را به موزه علوم لندن اهدا کرده است. هم اکنون این کمپانی با شعب متعدد که تعداد کارکنان آنان به ٢٣٨٠٩ میرسد در سراسر دنیا فعالیت میکند.

برادر دارای ۱۹ کارخانه تولیدی و ۴۳ نمایندگی فروش در ۴۱ کشور در افصی نقاط دنیا می باشد.

هم اکنون شرکت برادر به عنوان به یک برند راهبردی در تولید محصولات اندیشمند و با کیفیت در بازار های چاپ و چاپ عکس و برچسب زن و دامنه وسیعی از ماشین های دوخت و دوز صنعتی و خانگی می باشد. برند جهانی برادر بر این باور است که الویت با مشتری در کلیه زمینه ها می باشد برادر با ارائه راه حل های کیفی در کلیه محتوای تولیدات خود توانسته  نیاز های کاربر را به صورت مداوم برآورده سازد.

هدف برادر به جود آوردن مشتریانی برای مادام العمر است . برادر تلاش می کند تا با ایده های نو برای تمامی زمان ها با محصولاتی که با نبوغ طراحی شده اند مورد پسند کاربران قرار بگیرد .

واحد توسعه و تحقیق برادر در جهت توسعه فناوری های جدید گام بر می دارد هدف اصلی برادر و اولویت آن برطرف ساختن نیاز مشتری و رضایت آنهاست.

برادر منتقل کننده این پیام است که در جهان سیاره زیبای زمین غیر قابل تعویض است و برادر تنها شرکتی است که موفق به کسب سخت ترین استانداردهای زیست محیطی در جهان شده

Rate this post