اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی در محل

تعمیر دستگاه کپی در محل را از نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی بخواهید. چنانچه به هر دلیلی برای رفع مشکل دستگاه خود نمی توانید به مرکز مراجعه کنید از طریق خدمات سرویس در محل می توانید تعمیرکاران را به محل خود دعوت کنید. دستگاه کپی از جمله دستگاه هایی هستند که به نسبت کارکرد خود نیاز به سرویس و تعمیر پیدا می کنند. در محیط های آموزشی و فنی به دلیل اینکه از این دستگاه استفاده زیادی به عمل می آید، نیاز به سرویس و تعمیر آن نیز بیشتر خواهد بود.

از آنجا که دستگاه کپی یک دستگاه حجیم و سنگین است، بنابراین حمل و نقل آن به مرکز تعمیرات علاوه بر اینکه دشوار و زحمت آفرین است هزینه زیادی نیز در بر دارد. از این رو، تمامی سرویس های تعمیر دستگاه کپی در این مرکز به صورت سرویس در محل ارائه می شود. پس از تماس و ثبت درخواست شما، کارشناسان در اولین فرصت و در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شوند. از مزیت های خدمات سرویس در محل علاوه بر کاهش هزینه و رفع مشکلات ناشی از حمل و نقل دستگاه، می توان به رفع به موقع ایرادات دستگاه کپی اشاره کرد. تعمیرات دستگاه کپی شامل تعمیر و ترمیم قطعات دستگاه کپی و انجام سرویس های دوره ای می شود. با ما همراه باشید تا این خدمات را به شما معرفی کنیم.

تعمیر دستگاه کپی در محل

تعمیر دستگاه کپی در تهران

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی دارای شعب زیادی در جای جای تهران است. این مجموعه ضمن مراجعه ی حضوری امکانی را فراهم ساخته تا ساکنین کلیه ی مناطق شرق و غرب، شمال و جنوب تهران بزرگ چون رسالت، فرجام، میرداماد، تجریش، ونک، آزادی، پیروزی، سعادت آباد، ستارخان و ولیعصر از خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی در محل برخوردار شوند. جا به جایی و حمل و نقل دستگاه های کپی حجیم کاری دشوار و هزینه بر است. از این رو انتخاب سرویس های تعمیر در محل مناسب ترین انتخاب ممکن جهت بازیابی این تجهیزات است. تعویض درام، شارژ کارتریج، تعمیر یونیت دستگاه کپی، تعویض بلید و تعمیر برد از جمله مواردیست که به بهترین شیوه ی ممکن در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی قابل دریافت است.

تعمیر دستگاه کپی در کرج

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در کرج جهت خدمت رسانی به کاربران و متقاضیان ساکن در استان البرز ایجاد شده است. این مجموعه ضمن برخورداری از تجهیزات کاری مدرن و پیشرفته به تعمیر انواع دستگاه های کپی موجود در بازار می پردازد. شعبه ی کرج نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با قرارگیری در محدوده ی شاهین ویلا، امکان رفت و آمد آسان را برای ساکنین مناطق مختلف استان البرز از جمله مهرشهر، گلشهر، حصارک، باغستان، فردیس، عظیمیه، کمالشهر و ماهدشت مهیا ساخته است.

اما اگر بنابر هر دلیلی قادر به مراجعه ی حضوری به این دپارتمان تخصصی نمی باشید، می توانید از سرویس های مرتبط با تعمیر دستگاه کپی در محل بهره مند شوید. با استفاده از سرویس در محل دیگر نیازی به جا به جایی و حمل دستگاه کپی نیست. تکنسین های نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با حضور در منزل و یا محل کارتان کلیه ی اشکالات سیستم معیوب را براساس پارامترهای استاندارد مرتفع می سازند.

تعمیرات دستگاه فتوکپی

تعمیر قطعات دستگاه کپی در محل

دستگاه کپی قطعات متعددی دارد که هر یک از آنها نقش مشخصی در فرآیند چاپ و کپی دارند. مین برد دستگاه کپی، کارتریج، لیزر، پیکاپ رولر، یونیت اسکن، درام، مگنت، بلید، تاچ پنل و… برخی از قطعات مهم دستگاه کپی هستند. این قطعات هم قابل تعمیر هستند و هم درصورت فرسودگی می توان آنها را تعویض کرد. تعمیر دستگاه کپی در محل ، به ترمیم، تعمیر و تعویض این قطعات اختصاص دارد. در ادامه با برخی از آنها آشنا خواهید شد.

تعمیر بلید دستگاه فتوکپی در محل

بلید از قطعات کاربردی در دستگاه کپی است و معمولا با جنسی از لاستیک شفاف ساخته می‌شود. کاری که بلید انجام می‌دهد تمیز کردن تونرِ اضافه‌ی موجود در سطح درام است. این کار پس از هر بار کپی انجام می شود تا برای چاپ های بعدی، درام تمیز باشد و کیفیت چاپ افت نکند.

بلید کمک می‌کند تا همواره مقدار مشخص و حساب شده‌ای از تونر به مگنت برسد. چنانچه بلید خراب شده و وظیفه خود را به درستی انجام ندهد، کیفیت چاپ افت کرده و در برخی از مواقع لکه های سیاه نیز روی کاغذ مشاهده می شوند. بلید از جمله قطعاتی است که در فرآیند تعمیر دستگاه کپی در محل ، مورد تعمیر و تعویض قرار می گیرد.

تعمیر کاغذکش کپی در محل

زمانی که کاغذکش دستگاه کپی به خوبی عمل نکند، هنگام چاپ، کاغذها به داخل دستگاه هدایت نمی شوند یا در صورتی که وارد دستگاه شوند ممکن است در میانه مسیر گیر کنند. کاغذکش یا پیکاپ رولر قطعه ای پلاستیکی با چند غلتک است که وظیفه مکش کاغذ به داخل دستگاه را بر عهده دارد.

در صورتی که با مشکلات فوق مواجه شدید می توانید از طریق تعمیر دستگاه کپی در محل ، نسبت به رفع آنها اقدام کنید. تکنسین های فنی برای رفع این مشکلات کاغذکش را بررسی کرده و در صورتی که این قطعه دچار فرسودگی شده باشد آن را تعویض می کنند.

تعمیر مین‌برد دستگاه کپی

یکی از خدمات تخصصی که برای تعمیر فتوکپی ارائه می شود تعمیر مین برد دستگاه کپی است. مین برد با کنترل و مدیریت پردازش های دستگاه و انتقال آنها به بخش های مختلف، مهمترین نقش را در عملکرد دستگاه ایفا می کند. مین برد پس از اینکه کاربر دستور چاپ را ارسال کند تصمیم می گیرد دستور را چگونه اجرا کرده و اطلاعات را به کدام بخش ها انتقال دهد.

بنابراین اگر مین برد خراب بوده و نقص داشته باشد، دستگاه قادر نیست به درستی عملیات چاپ و کپی را انجام دهد. مین برد دستگاه کپی از قطعات ریزتری مثل چیپست، بایوس و cmos تشکیل شده است و خرابی هر یک از آنها می تواند باعث از کار افتادن کلی برد شود. برای آشنایی با مین برد پیشنهاد می کنیم مقاله مین برد فتوکپی را مطالعه کنید. در صورت خرابی مین برد، می توانید از سرویس تعمیر دستگاه کپی در محل استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با تیمی از کارشناسان زبده و باتجربه آماده خدمات رسانی به شما می باشد. این مرکز با سابقه چندین ساله در امر تعمیرات ماشین های اداری، تمامی خدمات خود را مطابق با استانداردها و اصول فنی شرکت سازنده ارائه می دهد. این امر سبب شده تا مشتریان خدماتی باکیفیت دریافت کرده و در نهایت رضایتمندی دستگاه خود را تحویل گیرند. نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی جهت حفظ کیفیت دستگاه و بهره مندی حداکثری کاربران از آن، در روند تعمیرات فتوکپی تنها از قطعات اورجینال و مواد مصرفی درجه اول استفاده می کند.

5/5(2 امتیاز)